MESUT YAR'IN CANLI YAYINDA İNTİKAMI ACI OLDU!

24 Eylül 2013 Salı 00:24
mesut-yarin-canli-yayinda-intikami-aci-oldu

Geçtiğimiz sezon Burada Laf Çok programına konuk olan oyuncu Seçkin Özdemir'in, canlı yayında Mesut Yar'a yaptığı şaka stüdyoda önce gergin anlar yaratmış daha sonra şaka olduğu anlaşılınca stüdyo kahkahalara boğulmuştu. Mesut Yar, bu sezon programına tekrar konuk olan Seçkin Özdemir'den bakın intikamını nasıl aldı!

      Burada Laf Çok programına konuk olan oyuncu Seçkin Özdemir, canlı yayında Mesut Yar'a öyle bir şaka yapmıştı ki stüdyoda gergin anlar yaşanmış, Mesut Yar konuğuna misafir olduğunu hatırlatmak zorunda kalmıştı. Diğer konuklardan Ertem Şener'de mimikleriyle Seçkin Özdemir'e tepkisini koymuştu. Seçkin Özdemir ise Mesut Yar'a  bir köşe yazısında kendisi hakkında ileri geri yazdığını, bu durumun işlerini bozduğunu söylemişti.
       Ancak gerçekte Mesut Yar, Özdemir hakkında hiç yazı yazmamıştı! Mesut Yar da yazılan yazıyı canlı yayında okumuş "Ben böyle bir yazı yazdıysam mesleği bırakırım" demişti; ve gerçek ortaya çıkınca stüdyo kahkahalara boğulmuştu. Anlaşılan Mesut Yar bu şakadan öyle etkilenmiş olacak ki, bu sezon programına tekrar konuk olan Seçkin Özdemir'i dakikalarca şakasına hazırlayıp "Kimsenin ettiği kimsenin yanına kalmıyor" diyerek iğneledİ ve bir kaç kere durumdan işkillenen Özdemir'e  tiyatro oynadığı günlerde girdiği travesti rolüne ait fotoğraflarını gösterdi. İlk defa Burada laf Çok programında yayınlanan fotoğrafları gören Özdemir biran duraklasada facebook'ta fotoğrafların olduğunu iddia etti. Ancak facebook'ta bulunan grup gizli yada kapanmış olacak ki ulaşılamıyor. Mesut Yar bu fotoğraflarla Seçkin Özdemir'in hafızalardaki jön imajını silme esprisi yaparak daha önce hiç beklemediği anda kendisini zor duruma düşüren Özdemir'den rövanşı almış oldu.
     Tiyatro oyuncusu Seçkin Özdemir, Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem'in sevgilisi Leo rolünde ve Al Yazmalım'da oynadığı  baş rolle gündeme gelmişti. Özdemir Fox tv'de yayınlanan "Bir Aşk Hikayesi" adlı dizide baş rol oynamakta.İŞTE O ANLAR:

tv.cnnturk.com/video/2013/09/24/programlar/burada-laf-cok/mesut-yar-canli-yayinda-intikam-aldi/index.html

 

STÜDYODA GERGİN ANLAR:

İŞTE SEÇKİN ÖZDEMİR'İN GEÇEN SEZON MESUT YAR'A YAPTIĞI ŞAKA....
video.cnnturk.com/video/arama/Haber okunma sayısı: 2155

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER