ZUBİZU Alışveriş Günleri Başlıyor

16 Eylül 2019 Pazartesi 09:27
zubizu-alisveris-gunleri-basliyor

Türkiye’nin en iyi markalarının katılacağı “ZUBİZU Alışveriş Günleri Zorlu PSM Meydan Fuaye’de 24 - 25 Eylül’de gerçekleşecek.

Sezonun En Şık Tasarımları Bu Etkinlikte

 ZUBİZU Alışveriş Günleri 24 – 25 Eylül’de Zorlu PSM Meydan Fuaye’de düzenlenecek. ZUBİZU alışveriş etkinlikleri kapsamında yapılacak organizasyonda 100’e yakın marka ve tasarımcı ziyaretçiler ile buluşacak.

 

ZUBİZU üyelerinin bir yandan alışverişlerini yaparken bir yandan da keyifli vakit geçirecekleri ZUBİZU Alışverişi Günleri’nde, ünlü isimlerin markaları ZUBİZU üyelerine özel ayrıcalıklar sunacak.

Vogue Dergisi Editörleri Ziyaretçilere Stil Danışmanlığı Yapacak

Vogue Dergisi editörleri ziyaretçilere stil danışmanlığı yaparak sonbahar ve kış alışverişi ile ilgili ipuçlarını konuklar ile paylaşacak. Seçtikleri ürünler hakkında stil danışmanlarından bilgi alacak katılımcılar etkinlikte farklı deneyimler yaşama fırsatı yakalayacak.

 

Ana Sponsor Akbank, Co-Sponsorlar Kolay Depo, Siemens ve WMF

ZUBİZU Alışverişi Günleri; Akbank’ın ana sponsorluğu, Giybi, Kolay Depo, Siemens ve WMF’in co-sponsorluğu ve Antur organizasyonuyla gerçekleşecek.

 

ZUBİZU Alışveriş Günleri, 24 Eylül Salı ve 25 Eylül Çarşamba günleri saat 10:00 – 20:00 arasında misafirlerini ağırlayacak.

 

*Etkinliğe giriş ücretsiz olacak.Haber okunma sayısı: 25

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER